Haber Detayı
10 Ekim 2021 - Pazar 19:09
 
Vezirköprü’de Bisiklet Yarışı Düzenlendi
Vezirköprü Kaymakamlığı Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Türk Kızılay Vezirköprü ilçe Koordinatörlüğü işbirliği ile ‘Bisikletinle Sende Katıl’ projesi Bisiklet Parkur yarışları düzenlendi.
SPOR Haberi
Vezirköprü’de Bisiklet Yarışı Düzenlendi

Vezirköprü Gençlik ve Spor Suni Çim Sahada Motosikletler Kulübü sporcuları gençlere ve halka mini bir gösteri yaptılar. Düzenlenen yarışmada derece elde etmek için birbirleri ile kıyası mücadele yarışmacılar görmeye değerdi. 

 

DERECEYE GİREN YARIŞMACILARIN ÖDÜLLERİ VERİLDİ
Müsabakanın ana sponsorluğunu Türk Kızılay Vezirköprü Koordinatörlüğünün yaptığı yarışmaya renk katan küçük yaş yarışmacılardan Rana  Osma  ve Ali Eren Yığman, ödüllerini Vezirköprü Belediyesi Meclis Üyesi, Cemal Sarmusak  verirken Bisiklet Yarışmasında İlçe 4’üncüsü Yücel Koçak'a,  3’ünsüsü Enes Aydın' a ödüllerini Türk Kızılay Vezirköprü Koordinatörü Bekir Kurtoğlu verdi. İlçe 2.’incsi Hasan Dilsiz ’in ödülünü ise Vezirköprü İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar’ın elinden aldı. Ayrıca İlçe 1’incisi olan Emirhan Kartal'ın ödülünü İlçe Emniyet Müdürü Rıdvan Koç takdim etti. Yarışmanın 1’lik ödülünü Samsun İl Sağlık Müdürlüğü 2 yıldır pandemi ile mücadele eden tüm sağlık çalışanları adına verdi. Organizasyonun anısına toplu fotoğraf çekimin ardından program sona erdi.

Haber: Köksal ÖNER

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Vezirköprü’de, Bisiklet, Yarışı, Düzenlendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı