Haber Detayı
30 Ekim 2018 - Salı 21:58
 
Kalkınma yerelden başlar
Haftalık İstişare Toplantısı'nda başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile projeleri masaya yatıran Canik Belediye Başkanı Osman Genç, kalkınmanın yerelden başlayacağını belirterek, hep birlikte Samsun ve Türkiye'nin daha da büyümesi için çalıştıklarını söyledi.
SAMSUN Haberi
Kalkınma yerelden başlar

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, her hafta olduğu gibi bu haftanın ilk mesai gününde de başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile İstişare Toplantısı'nda biraraya geldi. Belediye tarafından yürütülmekte olan projelerin masaya yatırıldığı toplantıda projeler hakkında bilgi alan Başkan Genç, ülkelerin gelişiminde şehirlerin önemli rol oynadığına dikkat çekerek, her alanda daha güçlü ve daha kalkınmış bir Samsun için çalıştıklarını söyledi.

 

ÖNCÜ BELEDİYE
Canik Belediyesi olarak hayata geçirdikleri projelerle Samsun ve Türkiye'nin kalkınmasına katkı sağladıklarını belirten Başkan Genç, "Canik Belediyesi olarak 15 yılda başta eğitim olmak üzere kültür, sanat, spor, kentsel dönüşüm gibi bir çok alanda hayata geçirdiğimiz projelerde öncü belediye olduk. Türkiye’miz sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde gerek ekonomik, gerek sosyal, gerekse askeri alanlarda her geçen gün nasıl güçleniyorsa, biz de kalkınmanın yerelden başlayacağı inancıyla şehrimizde aynı hedef ve anlayışla çalışıyoruz" dedi.

 

SÜREKLİ DEĞİŞİM
Türkiye'nin ve Samsun'un hedefleri olduğuna vurgu yapan Başkan Genç, "Dünyada artık şehirler yarışıyor. Biz de belediye olarak bu anlayışla her şeyi merkezden beklemeyen, yerel kaynakları harekete geçirerek sorunları çözen bir yaklaşım gösteriyoruz. Biz bunun için sürekli gelişim, sürekli değişim diyoruz. Dolayısıyla çaktığımız her çivi, hayata geçirdiğimiz her proje şehrimizi hedeflerine biraz daha yakınlaştırmaktadır. Bu manada Canik Belediyesi olarak haftalık toplantılarımızla şehrimiz adına ödevimize iyi ve planlı çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: () - HABER MERKEZİ Editör:
Etiketler: Osman Genç, Canik Belediyesi
Yorumlar
Haber Yazılımı