Haber Detayı
10 Ağustos 2021 - Salı 09:41
 
Ahmet Yılmaz'ın CHP flörtü!
Anket şirketleri Millet İttifakı karşısında Cumhur İttifakı'nın seçim kazanamayacağını ortaya koymasıyla birlikte AK Parti Çarşamba Kurucu İlçe Başkanı olan ÇTSO Başkanı Ahmet Yılmaz'ın CHP saflarında boy göstermeye başladığı ortaya çıktı.
SİYASET Haberi
Ahmet Yılmaz'ın CHP flörtü!

Anket şirketleri, son yaptığı kamuoyu anketlerinde AK Parti ve MHP'nin oluşturduğu Cumhur İttifakı'nın CHP ve İYİ Partinin oluşturduğu Millet İttifakı karşısında seçim kaybedeceğini kamuoyuna ardı ardına açıklıyor.

 

SEÇMEN ARAYIŞTA
Anketlerin AK Parti'nin seçim kazanmasının her geçen gün daha zora girdiğinin ortaya çıkması üzerine pek çok AK Partilinin arayış içerisinde olduğu kamuoyuna yansıyor. AK Parti Genel Merkezi tarafından da, illerde farklı arayış içerisinde olan AK Partili isimleri incelemeye aldığı kulislerde konuşuluyor.

 

KILIÇ VE ÖZTÜRK'E YAKINLIĞIYLA TANINIYOR
AK Parti'nin Çarşamba İlçe Kurucu Başkanı olan, Eski Bakan Suat Kılıç ve Metro Holding Onursal Başkanı Galip Öztürk'e yakınlığıyla tanınan Çarşamba Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Yılmaz'ın AK Parti'nin kan kaybetmesiyle CHP saflarına yakınlaştığı ortaya çıktı.

 

FOTOĞRAF VE AKRABALARINI BASKI ARACI OLARAK MI KULLANIYOR?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile çekilmiş fotoğraflarını kendisine ait sosyal paylaşım sitesindeki hesabında ön planda tutan, AK Parti eski Samsun Milletvekili Musa Uzunkaya ve kardeşi Emniyet eski Genel Müdürü Celal Uzunkaya ile akrabalığı olduğu bilinen Yılmaz'ın fotoğraflar ve akrabalık ilişkilerini özellikle bürokraside baskı aracı olarak kullandığı vurgulanıyor.

 

DÜN ERDOĞAN'IN BUGÜN KILIÇDIAROĞLU'NUN YANINDA
Yılmaz'ın AK Parti'nin kan kaybetmeye başlaması üzerine CHP safhalarında yer bulmak için çalışma içerisine girdiği belirtiliyor. Geçtiğimiz ay Samsun'a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Samsun'da işadamlarıyla bir araya geldiği toplantıda Ahmet Yılmaz'ın da boy gösterdiği ortaya çıktı.

 

BABA CHP'YE YAKINLAŞIYOR OĞUL AK PARTİ'DE
Ahmet Yılmaz'ın oğlu Mücahit Yılmaz geçtiğimiz yıl AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkanı olarak atanmıştı. Baba Yılmaz'ın CHP saflarına yaklaşması üzerine AK Parti'de görev yapan Mücahit Yılmaz'ın nasıl bir siyasi yol haritası belirleyeceği merak ediliyor.

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Ahmet, Yılmaz'ın, CHP, flörtü!,
Yorumlar
Haber Yazılımı