Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 11:05
 
Adnan Öz'den 2 kitap birden
Samsun'da siyasetçi kimliği ve iş dünyasındaki çalışmalarıyla tanınan Adnan Öz, yazarlıkta hızlı yükselişi devam ediyor. 4 ve 5. kitabını aynı anda okuyucularıyla buluşturmaya hazırlanan Adnan Öz, şiir ve roman kitaplarını aynı anda okuyucularıyla kavuşturuyor.
KÜLTÜR Haberi
Adnan Öz'den 2 kitap birden

Samsun'da siyasi partilerde il başkanlığı, belediye başkan adaylığı ve belediye meclis üyeliği görevlerinde bulunan ve iş dünyasında işadamları derneklerinde yönetici görevlerinde bulunarak, siyasi ve iş dünyasının tanınan isimlerinden olan Adnan Öz, tüm bunların yanısıra yazarlık konusunda ilerlemesini sürdürüyor. Daha önce "Dayı Cemil Güzel Adam" , "Dikine" isimli kitaplar yazan ve son olarak "Gerçekler acıtır" isimli romanını okurlarıyla buluşturan Öz, şimdide iki kitabını aynı anda okurlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

 

Yazmış olduğu 4 ve 5. kitaplarını aynı anda okurlarıyla buluşturmaya hazırlanan Adnan Öz, "Aynı anda iki  kitabımı okurlarımla buluşturmayı amaçlıyorum. 'Anneye Ağıt' isimli kitabımız şiir üzerine bir kitap ve 'Yüreğe gömülen veda' isimli kitabımız ise roman dalında bir kitap. Şiir kitabında 98 şiir ve 113 sayfadan oluşurken, romanımız ise 158 sayfa olacak" dedi.

 

"Gerçekler acıtır" isimli kitaba ilginin oldukça yüksek olması üzerine 2. baskısını yaptıklarını belirten Adnan Öz, "İlk roman çalışmam olan 'Gerçekler Acıtır' kitabımıza olan ilgi üzerine romanın devamı niteliğinde ikinci kitabımı kaleme almaya karar verdim. Okuyucu ile buluşmaya hazırlanan 'Yüreğe gömülen veda' isimli romanımız ilk romanımızın devamı niteliğinde bir kitap çalışması. Aynı karakterlerin devamı niteliğinde bir kitap. İlk romanımızda Erivan'da başlayıp İstanbul'a kadar olan bir süreci anlatıyordu. İkinci kitabımızda ise karakterlerin İstanbul'dan Erivan'a dönüşlerini işlemekte" şeklinde konuştu.

Kaynak: () - SAMSUN ETİK HABER Editör:
Etiketler: Samsun, Adnan Öz
Yorumlar
Haber Yazılımı