Haber Detayı
04 Eylül 2020 - Cuma 00:42
 
2020 EYLÜL AYI YAY BURCU YORUMLARI
Yay Burcunu Eylül ayında neler bekliyor
ASTROLOJİ Haberi
2020 EYLÜL AYI YAY BURCU YORUMLARI

Bu ay 5 Eylülde Merkür Terazi burcuna geçiyor. Bu süreçte sosyal çevrenize ve ideallerinize, hedeflerinize odaklanacak; iş ve özel hayatınız için aktif bir çaba içerisinde olacaksınız.

 

9 Eylülde Mars retrosu başlıyor, ay sonuna kadar retrosuna devam edecek. Bu transitin etkileriyle yaşamdan keyif almanız, mutluluğunuz isteklerinizi elde etmeye bağlı olabilir. İsteklerinize hızlı ulaşmak sıkılganlığı getirebilir. Yenilik isteği ve ihtiyacı artabilir. Yaşamdan keyif almayı, mutluluğu dış koşullara bağlamamayı öğrenmeniz için gerçekleşen bu retroda, kendinizle barışmak, kendinizi olduğunuz gibi kabul etmek yeni fırsatları getirecektir.

 

Süreç içinde hobileriniz üzerine eğilebilir, yeteneklerinizde uzmanlaşabilir, yetenekler ve hobiler üzerine eğitim alabilir, harcamalar yapabilirsiniz. Aşk hayatında ve ilişkilerde duygularınız daha hızlı değişebilir. Zaman zaman iç dünyanızda karışıklık yaşayabilirsiniz. Gizli ilişkilerden, etik dışı durumlardan kaçınmalı; heyecan ve tutkunun peşinden sürüklenerek iradenizi kaybetmemelisiniz.

 

6 Eylülde Venüs Aslan burcuna geçerek yeni insanları hayatınıza getirecek. Sosyal ortamlardan ve iş hayatından tanışabileceğiniz bu kişiler ilginizi çekebilir, aniden yoğun duygular uyandırabilir, heyecan duygusunu hissedebilirsiniz. Mars retrosu boyunca yeni bir ilişkiyi başlatmak yerine karşınızdakini tanımaya ve yavaş hareket etmeye gayret etmelisiniz.

 

17 Eylülde gerçekleşecek Yeni Ayın etkileriyle dönemsel iş ve projelere dahil olabilirsiniz. Uzmanlığınızın dışında bir işe başlayabilir, yeni bir eğitim sürecine girebilirsiniz. Süregelen işinizde istifa kararı, işten ayrılma durumu olabilir. Bu tarih civarında yaşamınızda önemli bitiş ve başlangıçlar olacaktır.

Kaynak: (Mynet) - Mynet Editör:
Etiketler: 2020, EYLÜL, AYI, YAY, BURCU, YORUMLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı