Haber Detayı
04 Eylül 2020 - Cuma 00:48
 
2020 EYLÜL AYI TERAZİ BURCU YORUMLARI
Terazi Burcunu Eylül ayında neler bekliyor
ASTROLOJİ Haberi
2020 EYLÜL AYI TERAZİ BURCU YORUMLARI

Bu ay 5 Eylülde Merkür sizin burcunuza geçiyor. Kendinize, görüntünüze odaklanacağınız bir süreç başlıyor. Daha sosyal, daha konuşkan, daha dışa dönük olabilirsiniz. Bilinçaltı konuları düşünce ve kararlarınıza etki edebilir.

 

22 Eylüle kadar Güneş Başak burcunda ilerliyor. Bu tarihe kadar bilinmezi merak edebilir, spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz. Yaşamınızda elinizde olmayan koşul ve durumlara odaklanırken, "olmayana" fazlaca odaklanmak umutsuzluk ve inançsızlığı getirebilir. İlişkilerde hızlı ve ani değişimler yaşayacağınız bu tarihe kadar, karşınızdakilerin tavrının aniden değiştiğini görebilirsiniz. Her zaman net olan kişiler bu dönem dengesiz davranabilir, kapalı kutu olan kişiler ise açık ve net olabilir.

 

9 Eylülde Mars retrosu başlıyor ve yıl sonuna kadar retro harekette olacak. İlişkilerde radikal değişimleri getirecek bu trasitle, partnerin hayatında önemli konular ve sorunlar olabilir. Partnerin iş hayatı ve sorumlulukları ilişkinizi etkileyebilir. Süreç boyunca gizli, etik dışı durumlardan kaçınmalısınız. Bazı Teraziler için bu transit aldatılma durumlarından da bahseder.

 

17 Eylüldeki Yeni Ay, bu tarih civarında ilişkilerde netleşme ve kesinlik getiriyor olacak. Geçmiş ilişkilerden dönüşler 10-20 Eylül aralığında meydana gelebilir. Özellikle bu tarih aralığında beklemediğiniz kişilerden iyilik, beklemediğiniz kişilerden kötülük görebilirsiniz.

 

Yalnızlar ise 6 Eylülde Aslan burcuna geçen Venüs aracılığıyla sosyal ortamlara ve kalabalık organizasyonlara katılabilir; buralarda tanışmalar yaşayabilir. Bazı Teraziler internet üzerinden tanışma yaşayabilir.

 

Süreç boyunca eril figürler sorun ve dert getirebilir, sizi ruhen veya bedenen yorabilirler. Kadınlarla ilişkiler, kadın dostlar ise daha şefkat hissini verebilir. Bu ay sağlıklı ilişkiler kurmayı öğreneceksiniz.

Kaynak: (Mynet) - Mynet Editör:
Etiketler: 2020, EYLÜL, AYI, TERAZİ, BURCU, YORUMLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı