Haber Detayı
04 Eylül 2020 - Cuma 01:01
 
2020 EYLÜL AYI BAŞAK BURCU YORUMLARI
Başak Burcunu Eylül ayında neler bekliyor
ASTROLOJİ Haberi
2020 EYLÜL AYI BAŞAK BURCU YORUMLARI

Bu ay 5 Eylülde Merkür Terazi burcuna geçiyor. Finansal konularda hareketliliğin artacağı bu süreçle birlikte küçük küçük pek çok harcama yapabilirsiniz. Mecburi ödemeler, vergiler, krediler ve taksitler sebebiyle para çıkışları olabilir. Finansal alanda daha planlı hareket etmeye çalışabilirsiniz.

 

9 Eylül'de Mars retrosu başlıyor. Ay sonuna kadar retro hareketine devam ediyor. Bu süreçte finansal konularda daha titiz ve temkinli olmalı, israftan kaçınmaya çalışmalısınız. Riskli yatırımlar, detaylı düşünülmüş planlar bu retro sürecinde sonuç vermeyebilir. Duygusal ve finansal güvenliğinizi sağlamaya gayret etmeli, bankacılık işlemlerinde titiz hareket edip, hırsızlık ve çalıntı durumlarına dikkat etmelisiniz.

 

6 Eylül'de Venüs Aslan burcuna geçiyor. Her türlü ikili ilişkide ani değişimleri ve sürprizli durumları getirecek bu transit, pek çok ilişkide dengeleri ve şartları değiştirecek. Bazı kişilerin gerçek yüzünü görebilir, arkanızdan dönen konuşmaları öğrenebilirsiniz. Bazılarının ilişkilerinde ani bir bitiş yaşanabilir. Herkese şefkat ve saf sevgi ile yaklaşmalı, art niyetten uzaklaşmalısınız.

 

İlişkilerde etik değerlerinizi korumanız gereken bu ayda, gizli ilişkilerden, etik dışı durumlardan kaçınmalısınız. Bazı tanıdıklarınız sınırlarınızı zorlayabilir, sabrınızı sınayabilir. Bu süreçte "hayır" demeyi öğrenmeli, ilişkilerde duygusal veya gerektiği noktada fiziksel sınırlar çekmelisiniz. İlişkilerde zaafla, korkuyla hareket etmek daha zorlu sınavları hazırlayabilir.

 

22 Eylül'e kadar Güneş Başak burcunda ilerliyor. Bu tarihe kadar isteklerinizi elde etmeye, yeteneklerinizi sergilemeye odaklanabilirsiniz. İş hayatında emek ve çabanın ödülünü alabilirsiniz.

 

22 Eylül'den itibaren Güneş Terazi burcunda ilerliyor. Ayın geri kalanında günlük yaşamınızda finansal konular öne çıkacak. Paradan para kazanabilir, yatırımlarınızdan kar elde edebilir, yardımlarda bulunarak daha çok kazancı kendinize çekebilirsiniz.

Kaynak: (Mynet) - Mynet Editör:
Etiketler: 2020, EYLÜL, AYI, BAŞAK, BURCU, YORUMLARI,
Yorumlar
Haber Yazılımı